Микола Дмитрук: Допомога людям не потребує особливих повноважень

Кажуть, що на пенсії життя нецікаве: немає улюбленої роботи, мало спілкування. Але бериславські пенсіонери в це не вірять – лиш би вистачало вільного часу, а ще коштів.

Та якщо повсякденні клопоти можна відкласти на потім, то фінансова сторона питання, частіше буває «кусючою». На противагу закордонним пенсіонерам, у наших, на усякі далекі подорожі, грошей катма. Хоча, не про них і мова, тут хоч би власний край об'їздити.

Працівники комунального закладу Бериславської райради "Територіальний центр соціального обслуговування" часто організовують для своїх підопічних то спортивні змагання, то поїздки в театр, то екскурсії по рідному краю. Аби було фінансування! Тут надія на небайдужих людей.

Бериславці вже звикли, до свого постійного спонсора – земляка і народного депутата України 7 скликання Миколи Ілліча Дмитрука. Для них допомога Миколи Ілліча, це скоріше, звичайна і постійна співпраця та порозуміння, тож люди звикли шукати в нього підтримки і знаходити її.

Микола Дмитрук і сьогодні продовжує займатися звичною для себе справою – допомагає тим, хто того потребує: «Аби робити добрі справи, особливі повноваження не потрібні, а потрібно бути поряд з людьми. Особливо в скрутні часи. Коли економіка на підйомі, а підприємства працюють з прибутком, допомагати легко. А коли фінансова складова б'є по усім – і бюджетникам, і сільському господарству, та й іншому бізнесу, не всі готові ділитися й допомагати. Я ніколи не відмовляю людям, якщо є така можливість» - говорить Микола Ілліч.

Про враження від своєї поїздки бериславці написали в місцевій районній газеті: «Недалеко від Берислава, виявляється, скільки невідомого, скільки цікавого! ...красива церква, нова, нещодавно збудована. Ми прибули вчасно: і на службі побували, і монастир оглянули, і почули цікаву розповідь про історію створення Корсунського монастиря. Наповнені новими враженнями, спокоєм у душі, щасливі повертаємось додому із мріями: «А де б іще побувати?».

Велика подяка усім, хто допоміг нам побувати в святій обителі. Особливо, нашому постійному спонсору Миколі Іллічу Дмитруку, який надав матеріальну допомогу для проведення цієї екскурсії».

І.Ратегова, О.Лілянова, М.Бабченко, Л.Груша
і ще 40 підписів.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон