Що мають знати молоді керівники Херсона?

Яким має бути сучасний керівник начального закладу? У чому суть сучасних підходів до вирішення ряду проблем в навчальному закладі? На ці та інші питання відповідає «Школа молодого керівника».

Підсумкове засідання «Школи молодого керівника» відбулось сьогодні у приміщенні Херсонського обласного краєзнавчого музею, до якого завітали: молоді та досвідчені керівники навчальних закладів, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, голова постійної комісії з питань науки , освіти, молоді та взаємодії із ЗМІ, депутат обласної ради, директор НВК «Школа гуманітарної праці» Артем Кияновський, голова постійної комісії з освіти, культури, туризму, спорту та у справах молоді, депутат міської ради Володимир Новгородський та начальник міського управління освіти Юрій Ніконов.

Останній зазначив, що підсумкове засідання невипадково проводиться в краєзнавчому музеї, адже багато років поспіль триває плідна співпраця даного музею із загальноосвітніми навчальними закладами міста Херсона: тематичні виставки, конкурси, семінари, наради та інше. Тому, з нагоди Дня музею, від педагогічних працівників, громадськості обласного центру, від міського управління освіти Юрій Ніконов висловив слова вдячності людям, які бережуть історію рідного краю для наступних поколінь. В свою чергу міський голова Херсона Володимир Миколаєнко вручив працівникам музею та освітянам подяки за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді Херсона.

Далі присутні на заході перейшли, безпосередньо, до того, заради чого зібрались. Отже, упродовж року досвідчені керівники закладів освіти передавали свій досвід молодим керівникам навчальних закладів. Досвідчений керівник Загальноосвітньої школи №46 Ольга Дмитрієнко зазначила, що завдяки співпраці педагогічних колективів з учнями, батьками та управлінням освіти, у Херсоні створена загальноосвітня система, що забезпечує інноваційний розвиток навчальних закладів.

Молоді керівники зізнаються - досвідчені спеціалісти «Школи молодого керівника» продемонстрували на власному прикладі, що треба робити аби школа була на високому рівні. Багато уваги приділялося питанню охорони здоров'я, адже у школах знаходяться діти і безпечні умови життя – це питання №1.

Досвідом успішної роботи свого навчального закладу, а саме НВК «ШГТ» поділився з присутніми на заході директор даного закладу, один із ініціаторів створення «Школи молодого керівника» Артем Кияновський: «Сьогодні ми хочемо, щоб наші діти були кращими за нас, а для цього дуже важливо, щоб наші викладачі, директори шкіл були лідерами та любили свою професію. Сьогодні громадськість чекає не меркантильних, а добрих вчителів, які піклуються про своїх учнів. Ті, молоді кадри, які йдуть працювати до школи мають отримати по-справжньому серйозні знання про європейські підходи до освіти, ці кадри мають бути особистостями, бути яскравими, тоді їхні учні будуть такими же. Тому те, що сьогодні робить міське управління освіти дуже важливо», - говорить Артем Олександрович.

Ефективність роботи навчального закладу перебуває в прямій залежності від рівня професіоналізму та творчого підходу до роботи його керівників, а тому успішна організація роботи із молодими кадрами - дасть змогу майбутньому керівнику навчального закладу, підвищити свій рівень компетентності щодо теоретичних і практичних аспектів управління школою, організації навчально-виховного процесу, відповідно до сучасних вимог, виробити організаторські здібності керівника.

Тетяна БОЙКО, фото автора

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон