Продукти на Крим через Херсонщину не пройшли

Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України в черговий раз стали на заваді незаконному переміщенню до окупованого Криму продуктів.


Вчора, до контрольного пункту в'їзду/виїзду «Чонгар» прибув вантажний автомобіль під керуванням громадян України, який слідував з Херсона до Севастополя з вантажем продуктів (прянощі) загальною вагою понад 12 тон.

Прикордонники, маючи оперативну інформацію про можливе переміщення не задекларованого вантажуз материкової частини України до тимчасово окупованого Криму, виявили невідповідність заявленого вантажу. Під час огляду транспортного засобу було виявлене сухе молоко, не вказане у супровідних документах.

Таким чином, вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ст. 483 Митного Кодексу України. За даним фактом проінформовано представників Митниці, автомобіль затримано для проведення поглибленого огляду та прийняття правового рішення.

Помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального
управління з питань взаємодії із засобами масової інформації
Андрій Базан

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон