На Херсонщині проведено Колегію УДМС

З метою підведення підсумків діяльності міграційної служби Херсонщини за результатами роботи упродовж чотирьох місяців 2015 року, в Управлінні, під керівництвом начальника Оксани Яковенко та її заступників, за участю керівників структурних та територіальних підрозділів УДМС , проведено засідання Колегії УДМС області.


Діяльність міграційної служби Херсонщини упродовж січня-квітня поточного року була спрямована на своєчасне забезпечення виконання завдань, визначених документами ДМС України, а також на підвищення якості та спрощення процедур надання адміністративних послуг населенню в сфері документування паспортом громадянина України, паспортом громадянина України для виїзду за кордон, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування, в першу чергу громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

За січень – квітень 2015 року територіальними підрозділами УДМС видано 9582 паспорта громадянина України, з них замість втрачених або викрадених – 1472 .

Документовано паспортом громадянина України в закладах для бездомних осіб – 112 , в установах виконання покарань – 36 осіб.

Вклеєно фотокарток по досягненню 25, 45 річного віку в 7016 паспортів.

Здійснено реєстрацію за місцем проживання 11398 осіб , знято з реєстраційного обліку – 10014, зареєстровано місце перебування – 229.

Упродовж звітного періоду УДМС прийнято 19922 замовлення на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Працівниками служби вжито ряд організаційних та практичних заходів, направлених на покращання паспортного режиму в області

УДМС прийнято 130 рішень про надання дозволу на імміграцію в Україну, оформлено 270 посвідок на постійне проживання в Україні, розглянуто 166 заяв щодо оформлення посвідок на тимчасове проживання іноземців, видано 128 посвідок. Надійшло 63 матеріали щодо оформлення запрошень іноземцям на отримання візових документів для в'їзду в Україну.

Територіальними підрозділами Управління виявлено 66 нелегальних мігрантів та прийнято 64 рішення стосовно примусового повернення іноземців з України, 2 рішення про добровільне повернення. Видворено у примусовому порядку 4 особи, заборонено в'їзд в Україну 1 особі ,скорочено термін перебування 1 особі.

За результатами проведеної колегії керівництвом Управління прийнято ряд рішень щодо підвищення рівня ефективності роботи структурних і територіальних підрозділів УДМС на визначених керівництвом держави та ДМС України пріоритетних напрямках щодо документування громадян України паспортом громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, надання адміністративних послуг суб'єктам звернення по лінії ДМС, у тому числі переселенцям з Донецької, Луганської областей та з тимчасово окупованої території України АР Крим, а також з міграційної роботи.

Наприкінці засідання начальник Управління подякувала колегам за їх плідну працю та побажала своїм підлеглим подальших успіхів у вирішенні завдань, які стоять перед міграційною службою Херсонського регіону.

Іоанна Євич
УДМС в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон