Пенітенціарії Херсонщини подарували підшефним дітям незабутній випускний вечір

Вже більше десяти років поспіль співробітники управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області та Херсонської виправної колонії (№61) дбають про вихованців 9 класу Комунального закладу «Херсонська ЗОШ – інтернат I-III ступенів ім.Т.Г. Шевченка». За роки знайомства між пенітенціаріями та дітьми склались дружні і теплі відносини, тому випускний вечір це одночасно і радість і смуток, адже настав час відпустити підшефних у доросле життя.

30 травня 2015 року керівництвом управління та Херсонської виправної колонії (№61) за фінансової підтримки Херсонської обласної об'єднаної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби для підшефних випускників організовано випускний вечір на кораблі, що прямував річкою Дніпро.

Святкування супроводжувалось веселими співами, танцями, конкурсами та застіллям. Під час святкування кожен мав змогу поділитися власними спогадами про минулі роки та планами на майбутнє. Разом з вчителями інтернату і шефами діти домовились зустрічатись щороку та підтримувати постійне спілкування.

Дуже емоційно пройшов випускний вечір, спогади від якого назавжди залишаться теплим записом у серці кожного. Діти як завжди щиро дякували організаторам та шефам, які усі ці роки були поруч і допомагали їм почуватися повноцінною ланкою суспільства.

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон