Школа для дітей, які хворіють на бронхіальну астму продовжує свою роботу на Херсонщині

2 червня на базі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні здійснюється освітнє навчання дітей, хворих на бронхіальну астму разом з батьками з різних питань астми.


Бронхіальна астма на сьогодні, на жаль, залишається невиліковним захворюванням, але дотримання обов'язкових правил дозволяє не обмежувати повсякденне життя тим, хто стикнувся з цією хворобою.

Перебіг даного захворювання мінливий: сьогодні самопочуття у хворого добре, а завтра – погане, тому ду¬¬же часто може виникати потреба в коригуванні терапії. Ці особливості клінічного перебігу бронхіальної астми потрібно «донести» до наймолодшого пацієнта та його родичів. Як їх навчити це робити – вирішують освітні програми «Астма-школа».

Досягнення контролю над бронхіальною астмою – складна проблема, що потребує великих зусиль від усіх учасників лікувального процесу: лікаря, дитини та її батьків.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон