Випускний вечір у наймудріших студентів Дніпровського району Херсона

Кінець травня - гаряча пора для студентів та школярів: завершення навчального року завжди означає підсумкові атестації, іспити, а також незабутні враження від випускного балу.

27 травня у студентів Університету третього віку Дніпровського району відбувся урочистий випускний. Студенти сяяли посмішками і розповідали, чим запам'ятався рік навчання в Університеті. Створений у 2011 році, Університет третього віку Дніпровського району вже четвертий рік поспіль святкує випуск своїх студентів. Більше 200 мешканців Дніпровського району, які знаходяться на заслуженому відпочинку, за цей час пройшли навчання в цій громадській формі єднання за інтересами.

Сьогодні ця добра традиція отримала нову сторінку своєї історії. Щасливі, усміхнені студентки приймали привітання від гостей. Багато теплих слів та побажань здоров'я, успіхів , миру і добробуту лунали від засновників та співавторів цього соціального проекту - завідуючки бібліотекою-філією №9 Тетяни Пунтус та заступника директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району Оксани Картавої.

На свій випускний студентки отримали замовлений ще у квітні на одній з зустрічей з херсонськими активістами подарунок - комп′ютер для занять з навчання комп′ютерної грамотності. Голова громадської організації «Добродія-Херсон» Володимир Марущенко, вітаючи випускників, зазначив: «Це найкраще, що ви можете зробити на заслуженому відпочину – приділити час собі, своєму здоров'ю, дізнаватися про цікаві та дивовижні речі. Тепер навчання в Університеті стане цікавішим і Ви зможете ще краще освоїти соціальні мережі для спілкування з рідними, друзями, однодумцями з усього світу!».

Привітали випускників Університету і волонтери громадської організації «Добродія-Херсон». Євгенія Біла, фаховий адвокат, свій вільний час присвячує роботі в громадській приймальні та надає правову допомогу соціально незахищеним верствам населення. Євгенія подякувала випускникам за те, що своїм оптимізмом, бажанням змістовно проводити вільний час, студенти Університету третього віку надають приклад для молодого покоління. Кожен з випускників багато працював впродовж свого життя і тепер має час для себе, для втілення в життя своєї творчих задумів, для того, щоб цікаво провести час з друзями, а завдання молоді - підтримати та допомогти.

Кожна з 49 випускниць 2015 року отримала сертифікат про закінчення чергового курсу Університету третього віку та гарні квіти від депутатів Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Студенти Університету третього віку від щирого серця дякували своїм наставникам - куратору Університету третього віку , психологу Дніпровського Територіального центру соціального обслуговування Тетяні Пузановій та бібліотекарю бібліотеки-філії №9 Ірині Ігнат за постійну увагу, підтримку, за надану можливість реалізувати себе!

Всі студентки отримали завдання на літо – залучити до активного життя на заслуженому відпочинку ще більше пенсіонерів Дніпровського району, в тому числі й чоловічої статі!

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює щиру подяку за організацію та підтримку соціального проекту соціальним робітникам Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району, адміністрації та колективу бібліотеки-філії №9, районній раді ветеранів, голові громадської організації «Добродія Херсон» Володимиру Марущенку та волонтерам цієї організації , ще багатьом іншим фахівцям і громадським активістам, хто доклав зусиль до роботи Університету третього віку.

Оксана Гузь, виконавчий комітет
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів