Спортивні змагання у Херсоні

До святкування Міжнародного Дня захисту дітей у Дніпровському районі пройшли спортивні змагання «Спорт – запорука здоров'я та сили духу».


Організатори веселих і корисних змагань для неповнолітніх засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та дітей, що опинились в складних життєвих обставинах - служба у справах дітей Дніпровського районної у м. Херсоні ради спільно з Дніпровським РП КВІ УДПтСу України в Херсонській області, сектором кримінальної міліції у справах дітей Дніпровського РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області.

Активну підтримку в проведенні спортивного свята надавли Херсонський громадський просвітницький фонд «Міжнародне партнерство» та Херсонська обласна молодіжна організація «Страйкбольний клуб «Корсар».

Головна мета – відволікти дітей від негативного впливу вулиці та показати, що є можливість цікаво та корисно для здоров'я проводити час! Організатори намагались переконати «складних» підлітків, що бути здоровим та робити добрі справи, залишаючись про цьому в хорошій спортивній формі – це класно і модно.

Атмосфера змагань була веселою, азартною, доброзичливою. Андрій Рибалко, представник Херсонської обласної молодіжної організації «Страйкбольний клуб «Корсар», розповів про здоровий спосіб життя, про вдосконалення себе як фізично, так і духовно. Наголосив, що важливо розвивати в собі такі якості як сила, лідерство, відповідальність, сміливість, честь, воля, вірність, повага.

Діти із задоволенням взяли участь у конкурсах, отримали багато корисних знань, які знадобляться їм у подальшому житті. Наприкінці заходу на всіх чекав смачний сюрприз – морозиво!

Служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює подяку всім учасникам і організаторам заходу та має надію, що такі акції в Дніпровському районі стануть доброю традицією.

Неллі Маніленко, головний спеціаліст
служби у справах дітей

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів