«Перетворення» знов у Херсоні

Театр Володимира Завальнюка «Перетворення» (м. Київ) відвідає наше гостинне місто в рамках травневого фестивалю «Мельпомена Таврії».


На підмостках Херсонського академічного обласного театру ляльок увазі глядачів будуть запропоновані вистави: «Великий Льох» (25 травня; 18.00) та «Гамлет» (26 травня; 18.00). 25 травня у тому ж театрі о 10.00 та 12.00 відбудеться чудовий спектакль за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Маленький принц».

«...Вистава, як і твір, на досить серйозні, «дорослі» теми, тож найкраща аудиторія - діти з батьками...» - каже один з провідних акторів театру, засновник ГО «МАМАЙ» (Мобільна Агенція Мистецьких АкціЙ), лауреат премії В.Стуса Кирило Булкін.

«Усі дорослі спочатку були дітьми, однак мало хто з них про це пам'ятає», відзначає в епіграфі «Маленького принца» Антуан де Сент-Екзюпері. 25 травня херсонці можуть скористатися прекрасною нагодою, відновити цю пам'ять і переконатись, що не завжди «слова... заважають розуміти один одного».

Постановки Володимира Завальнюка є унікальним мистецьким явищем у театральному житті України. П'єси театру «Перетворення» спрямовані у вічність. Вони відзначаються глибиною філософського змісту, історизмом, драматичним напруженням дії, хвилюючою, самовідданою грою акторів, яка з перших хвилин електризує аудиторію, занурює її в інтерактив, у чарівний світ живої драми.

В репертуарі «Перетворення» є надзвичайно цікаві спектаклі для дітей та юнацтва. У цьому херсонці змогли переконатися під час березневих гастролей театру.

На спектаклях «Перетворення» Ви неодмінно отримаєте частинку світлого театрального свята – свята Мельпомени, яке і надалі залишатиметься із Вами. Перетворюйте себе і маленький Всесвіт, що навколо Вас.

Георгій БЯНОВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів