Українські вояки замовляють волонтерам вірші про кохання

Центр збирання літератури для прикордонників та українських військових, котрі виконують бойові завдання на тимчасовому кордоні з окупованим Кримом, відкрився на базі обласної наукової бібліотеки Херсона.

Звідси вже відправили у частини понад тисячу книжок, причому частину їх принесли самі ж читачі – прості городяни. Директор бібліотеки Надія Коротун каже, що лише від них надходить близько ста книжок на місяць, та ще й найбільша у регіоні книгозбірня ділиться своїми фондами, підбираючи літературу на замовлення захисників України. До речі, зараз у них в пошані аж ніяк не бойовики чи детективи (таких сюжетів і в реальному житті забагато), а любовна лірика наших сучасних поетів – її замовляють найчастіше, діляться досвідом волонтери.

Що ж до наукової бібліотеки, то через подаровані військовим книжки її фонди не збідніють. Адже цьогоріч з обласного бюджету вона отримала на закупівлю нової літератури з обласного бюджету сто тисяч гривень – вдвічі більше, ніж у минулі роки. І уклала угоди з цілим рядом вітчизняних видавництв на закупівлю їхньої продукції за ціною виробника, тобто втричі дешевше, ніж у магазинах. Завдяки цьому нинішнього року зібрання найбільшої бібліотеки краю поповниться ще тисячею примірників художніх та науково-популярних творів та історичних розвідок.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів