Міністр соціальної політики України відвідав Херсонщину

Разом з губернатором Херсонської області Андрієм Путіловим, Міністр соціальної політики України Павло Розенко вирушив до Голої Пристані, де відбулося виїзне засідання Ради оборони Херсонщини.

У Раді оборони взяли участь голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення, керівники обласних служб та управлінь.

На засіданні Ради оборони області, було обговорено питання соціального захисту демобілізованих бійців. Так, присутній на засіданні Ради оборони області міністр соціальної політики Павло Розенко звернувся до голів районних державних адміністрацій з проханням приділити значну увагу бійцям АТО та допомагати їм з оформленням довідки учасника бойових дій, адже лише за наявності даної довідки військові можуть користуватися всіма передбаченими державою соціальними пільгами.

«Раніше, для того щоб отримати статус учасника бойових дій треба було близько 3 місяців. Зараз ми на центральному рівні максимально спростили цю процедуру, дозволивши відомчим комісіям приймати рішення про надання статусу учасника АТО на місцях», - наголосив Павло Розенко.

В ході засідання Ради оборони було презентовано новий соціальний проект, який стосується попередження порушень громадського порядку – «Шерифи» та має на меті сформувати в громаді спільну відповідальність за безпеку і спокій громадян.

Також за словами Андрія Путілова, сьогодні велику увагу треба приділити демобілізованим з АТО та переселенцям, які дуже часто шукають роботу. Тому ще одним пунктом соціального проекту є працевлаштування. В цьому питанні допомогти бійцям та біженцям взявся директор обласної служби зайнятості Євген Єрашов, який запропонував 400 додаткових місць по патрулюванню. Цей соціальний проект є пілотним, в Україні таких ще не було – Херсонщина стала першою. Присутній на засіданні Ради оборони Євген Єрашов презентував такий проект.

Обговорили під час засідання Ради оборони і стан блокпостів Херсонської області. Було відзначено, що у Нижньосірогозькому районі блокпости є одними з кращих на Херсонщині, там забезпечили навіть гаряче водопостачання.

У Великоолександрівському районі блокпост відремонтували і привели в порядок. Там налагодили подачу водопостачання, поліпшили електромережу і придбали приміщення для захисту від вітру та дощу. Наразі вирішено питання щодо розмітки доріг та встановлення бетонних перегородок.

У Нововоронцовському районі також проводяться ремонті роботи, але там просять організувати приїзд військових спеціалістів, щоб встановлення знаків, перегородок відбувалося відповідно до нормативів.

«Моя першочергова задача, як губернатора Херсонщини, щоб наш регіон займав передові позиції в будь-яких напрямках. Сьогодні разом із службою зайнятості ми створили пілотний проект, завдяки якому 400 демобілізованих з АТО отримають робочі місця, достойну заробітну плату та разом з міліцією Херсонщини будуть патрулювати Херсонську область», - зазначив губернатор області Андрій Путілов.

фото "ХЕРСОНЦІ"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів