Міграційною службою Херсонщини з початку поточного року оформлено понад 70 посвідок на тимчасове проживання

Підтвердженням того, що іноземний громадянин чи особа без громадянства законно перебуває на території нашої держави є посвідка на тимчасове чи постійне проживання в Україні. Також цей документ посвідчує особу іноземця.

Право на оформлення посвідки на тимчасове проживання мають іноземці, які прибули в Україну з метою працевлаштування; навчання; возз'єднання із сім'єю (коли один з подружжя – громадянин України; коли один з членів сім'ї має посвідку на тимчасове проживання в Україні); реалізації проекту міжнародної технічної допомоги; роботи в релігійній організації; в представництвах та філіях іноземних організацій, компаній або банків; культурної, освітньої, наукової та добровольчої діяльності; роботи кореспондентом або представником іноземного ЗМІ.

Підставою для отримання посвідки на постійне проживання в нашій країні є отримання дозволу на імміграцію, прибуття на постійне місце проживання до України.

Посвідка на постійне проживання не обмежує перебування людини в Україні часовими рамками, а на тимчасове проживання є дійсною протягом року і за наявних підстав може бути продовжена.

Для того, аби оформити ту чи іншу посвідку, іноземцеві слід звернутися до територіальних підрозділів Державної міграційної служби (ДМС). Зробити це потрібно не пізніше ніж за 15 днів до закінчення дозволеного строку перебування на території України (для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні ) та 7 днів (для оформлення посвідки на постійне проживання в Україні) або ж протягом дії дозволу на імміграцію, який видається строком на 1 рік.

Міграційною службою Херсонщини з початку поточного року оформлено понад 70 посвідок на тимчасове проживання та близько 300 посвідок на постійне проживання в Україні.

Іоанна Євич
Головний спеціаліст по зв'язкам з громадськістю
та ЗМІ УДМС України в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів