Ювілейна «Молода хвиля» на Херсонщині завершилася у ритмі танцю

29 квітня стало останнім конкурсним днем фестивалю мистецтв Херсонського державного університету. Найкращі хореографічні колективи ХДУ зійшлися на сцені, аби продемонструвати свої танцювальні таланти.І перетворили конкурс на справжнє свято, адже саме на цей день припав Міжнародний день танцю!


До участі у хореографічному конкурсі запрошували як творчі колективи, так і окремих виконавців. Представити свої виступи учасники могли за п'ятьма напрямами: народною, класичною, сучасною, бальною чи естрадною хореографією.

Основними критеріями оцінювання стали: художній рівень постановки з урахуванням вікових можливостей учасників; самостійність балетмейстерського вирішення хореографічної композиції; оригінальність втілення задуму постановки, багатство композиційних рішень та прийомів; відповідність хореографічного вирішення використаному музичному матеріалу, художньому оформленню (реквізит, костюм, тощо); відповідність стильовим особливостям виконуваних хореографічних композицій.

Журі хореографічного конкурсу очолив заслужений працівник культури України, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії, професор Святослав Марцинковський. Крім нього, оцінювали виступи: заслужений працівник культури України, професор кафедри музичного мистецтва і хореографії Василь Чуба, заслужений працівник культури України, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Алла Рехліцька, головний балетмейстер Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша Юрій Бус, викладачі кафедри музичного мистецтва і хореографії Ольга Шиліна, Інна Білоусенко та Ірина Міхальчук.

Грамотами відзначили всіх лауреатів, художніх керівників та переможців у двох номінаціях.

Третє місце за напрямом сучасної хореографії розділили між собою хореографічний колектив «Sonesta» юридичного факультету з номером «Gas-Gas» (художній керівник Анастасія Ткаченко) та факультет біології, географії і екології з танком «В ритме ночи». На другому місці опинилися факультети: психології, історії та соціології з номером «Новое поколение» (художній керівник Любов Онищенко) та іноземної філології з композицією «Life in Dance» (художній керівник Олена Риндіна). На першій сходинці також опинилися два колективи: факультету перекладознавства з їх «Dance mix» (художній керівник Владислав Лисенко) та «Alegria» факультету філології та журналістики з постановкою «Листи війни» (художній керівник Аліна-Ангеліна Дедушинська).

Третім у номінації «народна хореографія» став факультет технологій та сфери обслуговування з композицією «Перлина Україна» (художній керівник Вікторія Попова). Друге місце дісталося номеру «Місячне сяйво» у виконанні факультету іноземної філології (художній керівник Ганна Стародубець).Переможцем у номінації став жартівливий прикарпатський танок «Чепурненька» ансамблю народного танцю «Викрутаси» факультету психології, історії та соціології (художній керівник Валентин Васяк).

Тож вже відлунали останні акорди «Молодої хвилі». Усі нагороди знайшли своїх переможців. І тепер, на згадку про ювілейний фестиваль, у кожного з його глядачів та учасників лишаться неймовірні емоції, які вдалося донести зі сцени нашим студентам – усмішки, сльози та надзвичайно сильну енергетику молодості й завзятості.

До нових зустрічей на «Молодій хвилі-2016», адже цей фестиваль вже давно став не тільки візитною карткою Херсонського державного університету, а й невід'ємною частиною його бурхливого, цікавого та насиченого студентського життя!

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів