На Херсонщині відбувся огляд-конкурс дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй»

З 16 по 24 березня у Новій Каховці відбувся міський етап огляду-конкурсу дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй» серед учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців Будинку дитячої творчості.

За словами організаторів, метою заходу є розвиток у дітей та учнівської молоді духовно-моральних цінностей особистості засобами мистецтва, популяризація творчих здобутків художніх колективів та окремих виконавців, виявлення і підтримки обдарованих учнів, створення умов для розкриття їх творчого потенціалу.

До розгляду журі було представлено 78 номерів художньої самодіяльності в номінаціях: «Вокал», «Музичне виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво». БДТТакож для огляду школи підготували виставки дитячих робіт в номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фотомистецтво». Всього в міському етапі огляду-конкурсу «Таврійський барвограй» взяли участь близько 800 дітей із 14 шкіл та Будинку дитячої творчості.

Творча і доброзичлива атмосфера, що панувала на сцені Новокаховської гімназії, допомогла кожному учаснику подолати хвилювання, максимально реалізувати свій творчий потенціал і показати високий рівень майстерності. Переможці міського етапу отримають право представляти наше місто на звітному концерті обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй», який відбудеться 15 квітня 2015 року в приміщенні Новокаховської гімназії (директор Литвинова О.М.).

"Нова Каховка олайн"

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон