Арабатка готується до нового сезону

Вартість відпочинку на березі Азовського моря цього року буде вищою. Проте в Генічеському районі її обіцяють залишити якомога доступнішою.

На 15—25 гривень дорожче обійдеться цього літа для кожного відпочиваючого доба перебування в розташованому у Стрілковому пансіонаті «Сокіл». Щоправда, якою буде остаточна вартість, керівництво закладу сказати поки не готове.

"Тільки ціна на газ для нас у порівнянні з минулим роком зросла удвічі. Ми порахували — і голова пішла обертом. А ще ж ми не знаємо, якою буде ціна на електроенергію, — говорить керівник громадської асоціації оздоровниць «Азов», директор пансіонату «Сокіл» В'ячеслав Жицький. Не знаємо також, якою буде вартість харчування для наших клієнтів, яка залежить від цін на продукти. Торік вона становила 75 грн. на день. За цінами на 1 лютого ми обрахували її в межах 120 грн. разом із податком на додану вартість. Проте остаточно зможемо визначитися на початку квітня, коли стане зрозуміло, чи збережеться тенденція до зростання цін, чи, може, вони нав­паки знизяться".

Незважаючи на вимушене подорожчання, в пансіонаті чекають на приїзд відпочиваючих. «Ми повним ходом готуємося до сезону, проводимо євроремонти, замінюємо електропроводки в номерах, для чого навіть збільшили кількість своїх працівників», — додає В'ячеслав Жицький.

"Ціна на відпочинок, зокрема, у приватному секторі, безумовно, зросте, — погоджується голова Стрілківської сільради Олександр Пономарьов. — Можливості масового відпочинку звузяться через те, що пенсіонери не стали ж отримувати більшу пенсію, а працюючі — більші зарплати. Проте жителі села роблять усе можливе, аби забезпечити гідні умови для відпочиваючих і щоб люди приїжджали в наші унікальні місця знову й знову. Унікальні насамперед морем — воно у нас найглибше і найчистіше на Приазов'ї. Крім того, село забезпечене якісною питною водою, поряд розташовані цілющі грязі й гарячі джерела. Тут є всі можливості для повноцінного оздоровлення".

"Про вартість відпочинку в новому сезоні говорити поки зарано, але ясно, що вона підвищиться, — констатує секретар Щасливцівської сільради Ірина Пуляєва.Втім, районне керівництво перед нами поставило завдання, щоб ціни зросли не дуже, на якомусь мінімальному рівні. Це, до речі, розуміють і жителі нашого села".

За її словами, торік у Щасливцевому ціни на розміщення в приватному секторі залишалися на рівні 2013-го. «Ми очікуємо, — додає Ірина Пуляєва, — що тепер вони піднімуться рівно на стільки, на скільки здорожчають газ, світло та деякі інші складові. Свою ж частку доходу люди збільшувати не планують».

Олег БАТУРІН

"Новий день" №12(5163) 26.03.2015

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів