Матерям із немовлятами, які втекли від війни на Херсонщину, терміново потрібне житло

Взяти участь у долі молодих матусь із маленькими дітьми, котрі тікали від війни і залишилися без даху над головою і допомоги рідних та близьких, закликає всіх небайдужих українців Центр матері і дитини Херсона.

З міста Сніжне, Донецька та Луганська сюди потрапили троє жінок із новонародженими малюками, і ще одна вимушена переселенка, котра готується до пологів. У них знищене житло та зв'язок з чоловіками й батьками, тож допомоги від родин чекати годі.

А перебувати у центрі вони можуть лише тимчасово, доки їхні сини та дочки трохи не підростуть, і не наберуться сил. Залишити їх на більший термін немає змоги, бо своєї черги потрапити сюди чекають нові біженки при надії.

- Одну матусю з дитиною ми вже розмістили в гуртожитку – у неї знайшовся чоловік, і родина возз'єдналася. Але гуртожиток для маленької дитини вибір не кращий: із теплом та гарячою водою там зазвичай проблеми, а маля треба регулярно купати й перевдягати. Тому звертаємося до всіх християнських конфесій та просто чуйних людей: якщо є можливість надати жінкам із малечею нормально облаштоване житло в будь-якому регіоні держави, прошу телефонувати особисто мені за контактним телефоном 0509884709, - каже директор Центру матері і дитини Херсона Наталія Надєліна.

Міський бюджет надав Центру матері і дитини Херсона приміщення, оплачує роботу його працівників та комунальні послуги. Та на все інше коштів бракує: половину потреби жінок із новонародженими у миючих засобах, і всю – в дитячому одязі задовольняють волонтери. Вони ж привозять і продукти для їх харчування, проте не мають вільного житла, де можна було б прихистити матусь після того, як завершиться термін їхнього перебування у центрі.

Голос України

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон