Маленькі гості Скадовської міськради

Для того, аби малята стали патріотами, гідними громадянами своєї держави, освіченими і толерантними особистостями, творцями власної долі, вони змалечку мають засвоїти духовну культуру рідного міста, знати його історію, традиції, символіку.

Щоб діти «відчули» своє рідне місто, вихователі розповідають про нього під час демонстрації світлин, при відвідуванні місцевого краєзнавчого музею, під час екскурсій вулицями та підприємствами міста.

Минулого тижня дітки з ясел – садка № 6 «Теремок» завітали до Скадовської міської ради, де їх радо зустріли, провели по широкими коридорами установи, показали портрет та розповіли про засновника міста С.Б. Скадовського.

Малюки ознайомилися з актовою залою, побачили, де працюють депутати Скадовської міської ради, приміряли на себе депутатську трибуну та місце головуючого.

Вперше в житті діти були гостями у кабінеті міського голови Олександра Гавриша, де познайомились із його робочим місцем та символікою рідного міста Скадовська.

Дізналися хто такий мер міста і які його основні обов'язки та права. Також малюки мали змогу помріяти про своє майбутнє і майбутнє свого краю.

З чудовим настроєм, маленькими сувенірами на згадку, діти повернулись до садочка і обіцяли завітати ще.

Наталя ТАНГЕЛ
Скадовськ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів