Жителів Херсонщини навчають основам пожежної та техногенної безпеки

З метою профілактики пожеж та навчання громадян основам безпеки життєдіяльності фахівцями Каховського районного відділу Головного управління ДСНС області проведено комплексне відпрацювання Чорнянської сільської ради.

Загалом на території району в минулому році сталось 52 пожежі, 5 з яких виникли саме у с. Чорнянка. Начебто і незначна цифра, проте в масштабах сільського населеного пункту є суттєвою.

Спершу фахівці рятувального відомства провели нараду з працівниками сільської ради та інструкторами з масового навчання населення. Далі виступили перед громадою села у місцевому Будинку культури, довівши до присутніх основні правила з основ безпеки життєдіяльності з таких тематик, як «Дитячі пустощі з вогнем», «Куріння в нетверезому стані», «Правила пожежної безпеки при користуванні побутовими приладами», «Вибухонебезпечні і підозрілі предмети», «Порядок дій населення за сигналом «Увага всім» тощо.

Відповідна увага була приділена опікунським та неблагонадійним родинам. До них рятувальники завітали додому. У проведених бесідах наголосили на важливості дотримання правил пожежної безпеки, зокрема щодо користування електропобутовими приладами, пічним опаленням, необхідності слідкувати за малолітніми дітьми, не залишать їх одних. В умовах сьогоднішнього дня роз'яснили і норми поведінки при виникненні надзвичайної ситуації воєнного характеру.

У цій профілактично - роз'яснювальній роботі поряд з фахівцями Каховського райвідділу ГУ ДСНС взяли участь працівники Каховської районної пожежної охорони с. Чорнянка.

Під час проведення перелічених заходів всім зацікавленим особам вручались тематичні листівки.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів