Гуманітарна допомога Краматорську від жителів Херсонщини

Ще один гуманітарний вантаж від новокаховської релігійної громади Церкви Різдва Христова для постраждалих громадян України в зоні АТО було доставлено на Схід минулої п'ятниці, 13 березня.

На цей раз повністю завантажений грузовий мікроавтобус з причепом доставив допомогу до міста Краматорська, Донецької області.

До складу гуманітарного вантажу традиційно увійшов одяг, взуття, продукти харчування тривалого зберігання та фінансова допомога, яка піде на утримання тих, хто постраждав від військових дій та обстрілів терористів.

Єпископ Сергій Вознюк, який разом з іншими священнослужителями Церкви Різдва Христова особисто брав участь у транспортуванні допомоги до Краматорська, зазначає: «Ми, як християн, молимось Господу про повне припинення безумної війни в нашій країні, але Біблія говорить щоб ми не тільки молилися, але й допомагали нужденним і постраждалим».

Слід нагадати, що в цьому місяці Церква Різдва Христова вже втретє доправляє допомогу на Схід. Так, 6 березня аналогічний вантаж з гуманітарною допомогою було доставлено до табору біженців який розташовано у місті Петропавлівка, а 9 березня до міста Маріуполя.

"Нова Каховка онлайн"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів