Фестиваль поезії «Ан Т-Р-Акт» знов у Херсоні

На вихідні 14-15 березня цього року ініціативна група «Антракт» проводитиме двадцятий за рахунком фестиваль поезії «Ан Т-Р-Акт – 2015».

Фестиваль у рамках традицій включає в себе знайомство з декількома видами мистецтва: поезією, як основною подією та музикою, фотографією та зображувальним мистецтвом, як тими, що супроводжують.

На фестивалі відбувається безпосередній синтез мистецтв, поезія поєднується із музикою, живописом, театральним мистецтвом, фотографією, тощо. Проходять конкурси та перформанси.

Через те, що на цей фестиваль приїздять учасники та гості не лише з різних міст України, а й з-за кордону, фестиваль набуває міжнародного значення. Фестиваль у якості спеціальних гостей відвідуватимуть два відомі румунські поети – Флорін Дан Продан і Стефан Манасія.

Здебільшого фестиваль організовується власними силами, на волонтерських засадах, майже не одержуючи допомоги від держави та не має власних меценатів, лише активного та свідомого організатора. Таким чином, нерідко доводиться видавати альманахи та фото календарі за власні кошти, а також звертатися за харчуванням для гостей міста до релігійних общин.

Одна з цілей цьогорічного фестивалю – підвищувати рейтинг міста, сприяти становленню Херсона і Херсонщини як привабливого туристичного об'єкту, а також національний статус держави на світовій арені.

Через те, що фестиваль поезії «Ан Т-Р-Акт» підвищує національну свідомість, створює привабливий імідж Херсона як осередку культурного життя і місця проведення музично-поетичних, літературно-художніх заходів міжнародного значення, просимо підтримати фестиваль поезії «Ан Т-Р-Акт - 2015»

Фестиваль проводитиметься протягом двох вихідних днів. Фестиваль за традицією проводиться у Херсонській обласній Універсальний бібліотеці ім. О.Гончара.

Програма фестивалю (коротко):

14 березня - 12.00 - 17.00 - урочисте відкриття фестивалю у бібліотеці О.Гончара.
Музична, танцювальна і поетична програми. Виставка видань, авторських збірок і матеріалів, чайна церемонія. Бодіарт.

15 березня - 10.00 - 11.00 - екскурсія містом
- 12.00 - 17.00 - читання віршів у бібліотеці О.Гончара. Конкурс дитячої поезії.
Конкурс експромтів. Нагородження учасників і переможців. Вручення подарунків.

У ПРОГРАМІ:

14 березня 12.00-17.00

- Боді-арт від Олександра Теплякова
- Поетичні конкурси
- Група "Саrnation"
- Проект "Самоідентифікація: перше покоління" від поета Євгенії Більченко
- Психоделічна екзистенція в музиці від Романа серпня
- Музичний проект від Владислава Куликова та Олега Волколупова
- Група "Силуети"
- Група "Старий мотив"
- Танець живота від школи танців "Байрамбіка"
- Спеціальні гості фестивалю - румунські поети Флорін Дан Продан і Стефан Манасія.

15 березня 12.00-17.00

- конкурс дитячої поезії
- Євгенія Богдан (фортепіано)
- Ольга Павленко (бардівська пісня)
- конкурс експромтів
- нагородження учасників та переможців

Програма проведення фестивалю не є кінцевою, всю інформацію про можливі зміни буде розміщено на сайті. Всі питання, пов'язані з організацією та участю, можна задати, зателефонувавши за номерами: 0990795450 – Ольга Швець ollle@ukr.net .

Політична Херсонщина

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон