Про депутатів-прогульників міськрада Нової Каховки відтепер сповіщатиме громаду

Власний спосіб боротьби із депутатами-прогульниками винайшли у місті Нова Каховка на Херсонщині.

Після того, як одна з сесій міськради тут заледве не зірвалася через те, що одразу дев'ятнадцять обранців городян на неї без поважних причин не прийшли, інші їх колеги вирішили, що надалі перед кожним засіданням зачитуватимуть прізвища відсутніх. Оскільки на сесіях завжди присутні журналісти та найактивніші блогери, ці прізвища називатимуть і в ЗМІ. Тому городяни дуже швидко дізнаються про найзатятіших прогульників, і шанси бути обраними в наступну каденцію у них відчутно поменшають.

До експерименту Нової Каховки з цікавістю приглядаються і в обласному центрі. Минулого року тут уже був прецедент, коли вже призначену сесію міськради довелося відміняти через відсутність кворуму – депутати роз'їхалися на заміські дачі та у відпустки, а узгодити особистий графік із графіком роботи органу самоуправління не потурбувалися. Та й на інших сесіях «прогульників» вистачає.

Голос України

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон