На Херсонщині вже зупиняються хлібозаводи

На Херсонщині через кризу вже починають зупинятися підприємства життєзабезпечення.

Зокрема, у місті Цюрупинську на невідомий термін припинив роботу хлібозавод, який входить у бізнес-асоціацію «Співдружність ініціативних працездатних інвалідів», контрольовану колишнім народним депутатом України Олексієм Журавко. Втім, муніципальна влада запевняє, що дефіциту випічки в місті із населенням у 28 тисяч осіб через це не станеться.

Міський голова Цюрупинська Василь Плотніков розповів «Голосу України», що також отримав повідомлення про зупинку хлібозаводу від його дирекції. Вона була названа «тимчасовою», але ні причини зупинки, ні строки відновлення роботи в повідомленні не уточнювалися.

«Якість продукції, яку випускав наш хлібозавод, була цілком нормальна, але асортимент не міг «тягатися» із тим, який пропонували потужніші виробники з сусіднього Херсона та Миколаєва. На мою особисту думку, підприємство просто не витримало конкуренції, яка останнім часом стала жорсткішою внаслідок стрімкого подорожчання продукції і зниження попиту на неї, - розмірковує Василь Плотніков. – Але в магазинах випічки цілком достатньо – через закриття заводу черги за хлібом не виникли».

Що ж до простих цюрупинчан, то вони підозрюють, що зупинка заводу та відправка у неоплачувані відпустки десятків працівників могла бути своєрідною «помстою» Олексія Журавко за їхнє збирання підписів на підтримку ініціативи про позбавлення колишнього парламентаря звання почесного громадянина Цюрупинська («Голос України» вже писав, що він «засвітився» на московському Антимайдані поруч із такими одіозними фігурами, як розшукуваний екс-нардеп Царьов). Однак ні сам Олексій Журавко, ні його найближче оточення цієї версії не коментує.

Голос України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів