Кошти на ремонт міських доріг безжально «пожирає» інфляція

Начальник Новокаховського шляхово-експлуатаційного управління Анатолій Гуртовий розповів глядачам ХОДТРК «Скіфія» про нинішній стан справ на підприємстві, а також про зроблені та заплановані ремонти міських доріг.

«Наше підприємство торік працювало з такими темпами, яких ще не було ні в одного місті Херсонщини. В минулому році останні роботи з асфальтування доріг ми виконували 25 грудня, добре, що погода сприяла. Це доводилось робити тому, що держава виділила субвенцію, яку потрібно було освоїти, адже кошти виділяються тому, хто їх освоює» – розповідає Анатолій Гуртовий.

Він також відзначає, що в минулому році шляхово-експлуатаційне управління змогло успішно закінчити рік – було виконано всі завдання, які ставила міська влада. Кошти, які планувала виділити держава, було повність освоєно, але, як часом трапляється, держава не розрахувався за виконані роботи. Таким чином станом на 1 січня 2015 року складає 500 тис. гривень.

Як зазначає журналіст Лідія Григор'єва, відтепер, згідно нового бюджетного кодексу, ремонт доріг, як поточний так і капітальний, відбуватиметься за рахунок місцевих бюджетів. Цього року Нова Каховка виділила суму в 3 млн. гривень. Для порівняння, в минулому році на ремонт доріг з різних надходжень громада Нової Каховки витратила 5 млн. 800тис. гривень.

Анатолій Гуртовий розповідає, що за ці кошти в новому році заплановано зробити відрізок дороги по пр. Дніпровському, ямковий ремонт та каналізацію: «Цього не вистачить на половину робіт, тому що на сьогоднішній день ціни на паливно-мастильні матеріали та бітум виросли майже на 60%, щебінь і відсів на 30-40%. Тому які ціни складуться на той час, коли ми почнемо працювати, а це десь початок квітня, не зрозуміло. Але не зважаючи ні на що, завдяки міській владі та міському голові ми отримали кошти з місцевого бюджету розвитку на ремонт техніки. Сьогодні ми переобладнуємо і ремонтуємо наш асфальтовий завод. Завдяки цьому ми зможемо заробити кошти і якось починати працювати», – ділиться планами Гуртовий.

"Нова Каховка онлайн"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів