100 медпрацівників Херсонської інфекційної лікарні отримали 300% надбавки до зарплати

лікарі, інфекція, надбавка
25 лікарів КНП “Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського” Херсонської обласної ради отримали обіцяну надбавку у розмірі 300% на загальну суму 451,9 тис грн. Відповідна інформація міститься у відповіді директора цієї лікарні на запит ГО «Асоціація блоггерів «Новамедіа».

Крім лікарів зазначені надбавки отримали: молодший медичний персонал – 24 чоловіка на суму 223,9 тис. грн., фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою - 41 людина на суму 516,6 тис. грн., інший медичний персонал, що безпосередньо працював в осередку – 10 чоловік на суму 89,9 тис. грн.

Загальна сума виплаченої надбавки склала майже 1,3 мільйони гривень.Нагадаємо, що в Херсоні 19 медичних працівників виїзних бригад КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (Швидка допомога) у березні-квітні отримали доплату у розмірі 300% на загальну суму 548 тис. грн.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон