Діти-переселенці харчуватимуться у навчальних закладах безкоштовно

Діти-переселенці харчуватимуться у навчальних закладах безкоштовно
Рада запровадила безкоштовне харчування для дітей-переселенців.

Народні депутати Верховної Ради ухвалили у другому читанні та в цілому законопроєкт, яким пропонується забезпечити дітей пільгових категорій у навчальних закладах безкоштовним харчуванням. За відповідний проєкт закону проголосували 355 депутатів.

Зокрема, передбачено, що дітям грудного віку та дітям другого року життя, які входять до складу малозабезпечених сімей та/або постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, або з числа внутрішньо переміщених осіб, коштом держави гарантується забезпечення дитячим харчуванням.

Крім того, харчування коштом держбюджету надається дітям з перерахованих вище категорій і під час навчання у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форми власності.

Зазначимо, прийнятий законопроєкт було зареєстровано в парламенті наприкінці 2015 року. У пояснювальній записці зазначали, що станом на кінець жовтня 2015 року в Україні зареєстровано 1,563 млн переселенців, серед них приблизно 192 тис. — діти.

ІА «Вчасно»

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів