За тиждень Херсон може залишитися без троллейбусного сполучення

За тиждень Херсон може залишитися без троллейбусного сполучення
Херсон може залишитися без тролейбусного сполучення через борги Комунального підприємства Херсонелектротранс перед  Херсонобленерго.

ТОВ ХОЕК попередило тролейбусне депо про припинення електропостачання з 31 січня цього року, якщо борги не будуть погашені. Всього міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» станом на 20 січня заборгувало обласній енергетичній компанії за електрику понад 1,5 млн. гривень.

При цьому в ХОЕК заявили, що соціальні та інфраструктурні наслідки, пов'язані з припиненням електропостачання, а отже - невихідом тролейбусів на маршрути, повністю покладаються на керівництво МКП «Херсонелектротранс».

Зазначимо, що проектом бюджета Херсона на 2020 рік на пропозицію громадських слухань, підтриману виконкомом Херсонської мьськради, "Херсонелектротрансу" змінено спосіб фінансування. А саме, замість компенсації за перевезених пільговиків  з нового року з міського бюджету мали б напряму фінансуватися заробітна плата підприємства та витрати на  електроенергію.

Проте оскільки до цих пір бюджет Херсона на вже поточний рік не прийнятий - фінансування з міської казни для тролейбусного підприємства немає зовсім. Тому перспектива відключення Херсонелектротрансу від електрики та припинення троллейбусного сполучення у місті з кінця січня є реальною.

Залишаєтся сподіватися, що на сьогоднішній сесії Херсонська місьрада врешті-решт прийме бюджет, а фінансування на Херсонелектротранс встигне пройти до кінця січня.

Собкор

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів