Херсонські роботодавці сплатили 4 мільярда гривень єдиного соціального внеску

Херсонські роботодавці сплатили 4 мільярда гривень єдиного соціального внеску
За минулий рік надходження єдиного соціального внеску склали до бюджету 4101,7 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Херсонські роботодавці перевищили відрахування за 2018 рік на 17 відс. або 613 млн. гривень. Інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Найбільші суми ЄСВ перерахували роботодавці та фізичні особи підприємці м. Херсона - 2050 млн .грн., м. Каховка та Каховського району - 296 млн. грн., м. Нова Каховка - 261 млн. грн. та Білозерського району - 201 млн. грн. внеску.
Важливо: у 2020 році мінімальна сума єдиного соцвнеску становить 1039,06 гривні, а максимальний страховий внесок – 15585,90 гривні. Єдиний соціальний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Прес-служба Головного управління
ДПС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та
м. Севастополі

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів