Бізнесмени Херсонщини надали 1 мільйон звітних документів

Бізнесмени Херсонщини надали 1 мільйон звітних документів
Протягом січня – листопада цього року суб'єкти господарювання та громадяни Херсонщини надали до фіскального відомства понад 1 мільйон звітних документів, 85 відс. із них надійшли через Інтернет.

Це найбільш популярний спосіб подання звітності у платників податків таврійського краю. У листопаді цього року перевагу такому способу віддали 92 відсотки суб'єктів господарювання Херсонщини, які надіслали понад 84 тис. звітних документів.

Серед поданих онлайн звітів понад 98 відс. з податку на додану вартість та майже 85 відс. – з акцизного податку. Всього у листопаді платники податків надали до територіальних органів Головного управління ДФС у Херсонській області майже 92 тис. документів.

Окрім того, для суб'єктів господарювання регіону у тренді –використання можливостей Електронного кабінету платника. Цей віртуальний кабінет функціонує на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України. У листопаді його відвідали майже 15 тис. платників, які сформували та направили понад 29 тис. звітів. Це складає третину від усієї звітності.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів