Нардеп Співаковський цього року «завів» у Херсон 20 мільйонів гривень

Коли до кінця року залишається всього лише два місяці, мимоволі починаєш потроху підсумовувати те, що зроблено тобою протягом року.

І хоча провідним напрямком моєї парламентської діяльності є законотворчість, цілком усвідомлюю, що виборці оцінюють результати моєї роботи насамперед по тому, що мною зроблено в окрузі.

Адже депутат-мажоритарник — це в першу чергу представник громади у Верховній Раді.

Тож, відчуваючи свою відповідальність перед херсонцями, які довірили мені представляти їхні інтереси в парламенті, хотів би прозвітувати про те, як витрачаються і на що пішли кошти, виділені Урядом на розвиток регіону на підставі моїх депутатських звернень.

Загалом цього року з фонду соціально-економічного розвитку Херсон отримав 20 млн. гривень.

Згідно інформації, яку надали мені керівників відповідних установ та управлінь капітального будівництва, засвоєння субвенції по окремих об'єктам знаходиться на наступних стадіях:

- реконструкція топкової Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки фактично завершена. У понеділок планується розпочати випробовування нової системи опалення, а вже до середи маленькі читачі та працівники бібліотеки отримають тепло. Можна сказати, що до початку опалювального сезону тут встигли:));

- роботи по термосанації будівлі фізико-технічного ліцею (ФТЛ) розпочнуться лише у грудні цього року. Кілька місяців пішло на експертизу і затвердження проекту та кошторису у відповідних інстанціях. Але вже наступного тижня буде оголошено тендер, за результатами якого буде розпочато ремонтні роботи на будівлі ліцею;

- термомодернізація дитячих садків №33 та №75 також має розпочатись за кілька тижнів. Будівлі отримають нові вікна, діти тепліші та затишні приміщення, а навчальні заклади - економію під час опалювального періоду;

- роботи по перенесенню комунікаційних мереж для будівництва мостопереходу знаходяться уже на стадії завершення. Задля того, щоб встигнути засвоїти виділені кошти, планується перенаправити на мостоперехід частину коштів з ремонту фасаду обласного краєзнавчого музею. Проте можу запевнити: тієї суми грошей, що залишаться музею, цілком вистачить на укріплення та ремонт цокольного перекриття цієї будівлі;

- реконструкція існуючих будівель Школи гуманітарної праці під навчальні класи (за адресою вул. Молодіжна, 33) також має розпочатись уже за кілька тижнів, одразу після сесії обласної ради, яка запланована на 10 листопада.

На жаль, бюрократичні перепони та постійні проблеми у міського управління капітального будівництва (арешти рахунків, розпочаті кримінальні провадження) не дозволяють втілювати проекти в життя у максимально короткий строк.

Проте час іще є, тому маю велику надію, що виконавчі органи докладуть максимальних зусиль та спроможуться засвоять виділені Урядом кошти до кінця бюджетного року.

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів