На Херсонщині боржники залишилися без електропостачання

16 травня 2017 року за несплату за спожиту активну електроенергію ПАТ «Таврійська будівельна компанія» було частково припинено електропостачання.

Станом на 16 травня сума заборгованості склала 1 529 058 грн.

17 травня 2017 року проводиться відключення від електропостачання об'єктів комунального підприємства «Центр» виконавчого комітету Херсонської міської ради.

Станом на 17 травня комунальне підприємство за спожиту активну електроенергію заборгувало «Херсонобленерго» 370 306 грн.

17 травня через несвоєчасну оплату за використану активну електроенергію було відключено від електропостачання комунальне підприємство «Надія» Станіславської сільської ради. Заборгованість складає 157 923 грн.

Несплата суми є порушенням умов Договору про постачання електроенергії та Правил користування електричною енергією. Керівники зазначених підприємств були належним чином попереджені про існуючу заборгованість та про можливе обмеження електропостачання.

Електропостачання буде відновлено після погашення заборгованості.

Прес-служба "Херсонобленерго"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон