Вирок студент

ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 жовтня 2014 року Комсомольський районний суд м. Херсона в складі:
головуючого: судді - Стамбули Н.В.,
за участю прокурора - Горелко Д.В.,
обвинуваченого ОСОБА_1,
при секретарі Способ Н.В.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Херсона кримінальне провадження № 12014230020003714 від 25.09.2014 року за обвинуваченням: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Керч АР Крим, українця, громадянина України, освіта неповна вища, неодруженого, не працюючого, є студентом 4-го курсу Херсонської Державної морської академії, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2, раніше не судимого, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 302 КК України, суд -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1, ігноруючи загальноприйняті норми моралі, не переслідуючи корисливих мотивів, 25.09.2014 року близько 17-00 год., знаходячись за адресою АДРЕСА_1, звів для розпусти ОСОБА_2 з ОСОБА_3, якій ОСОБА_2 надав послуги сексуального характеру за грошову винагороду у сумі 300 грн., яку він отримав особисто.
Своїми діями ОСОБА_1 скоїв діяння, кримінальна відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст.302 КК України - звідництво для розпусти.
10.10.2014 року між прокурором та обвинуваченим укладена угода про визнання ОСОБА_1 винуватості.
Згідно угоди, укладеної між старшим прокурором прокуратури Комсомольського району м. Херсона Горелко Д.В. та обвинуваченим ОСОБА_1, останній під час досудового розслідування повністю визнав свою вину у вчиненому злочині, зобов'язався беззастережно визнати обвинувачення в обсязі підозри у судовому провадженні, сприяти розслідуванню кримінального провадження. Сторони узгодили покарання за вчинений злочин у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
В підготовчому судовому засіданні обвинувачений просив затвердити укладену угоду про визнання винуватості від 10.10.2014 року. Прокурор наполягав на затвердженні угоди про визнання винуватості між ним та обвинуваченим ОСОБА_1
Згідно п. 1 ч. 3 ст. 314 КПК України при прийнятті рішення у підготовчому судовому засіданні суд має право, зокрема, затвердити угоду.
Відповідно до ст. 468 КПК України у кримінальному провадженні може бути укладена угода між прокурором та обвинуваченим про визнання винуватості.
Згідно ч. 4 ст. 469 КПК України угода про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим може бути укладена у провадженні, зокрема, щодо злочинів невеликої чи середньої тяжкості.
В даному випадку, злочин, у вчиненні якого ОСОБА_1 повністю визнав себе винуватим, відповідно до ст. 12 КК України є злочином невеликої тяжкості.
При цьому, судом з'ясовано, що ОСОБА_1 цілком розуміє права, визначені п. 1 ч. 4 ст. 474 КПК України, наслідки укладення та затвердження даної угоди, передбачені ч. 2 ст. 473 КПК України, характер обвинувачення, вид покарання, які будуть застосовані до нього у разі затвердження угоди судом.
Укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді.
Умови даної угоди відповідають вимогам Кримінального процесуального Кодексу України та Кримінального Кодексу України.
За таких обставин, суд дійшов висновку про можливість затвердження угоди між прокурором та обвинуваченим про визнання винуватості та призначення останньому узгоджених сторонами мір покарання.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 314, 373, 374, 475 КПК України, суд, -

З А С У Д И В :

Затвердити угоду від 10.10.2014 року про визнання винуватості у кримінальному провадженні №12014230020003714 від 25.09.2014 року, укладену між старшим прокурором прокуратури Комсомольського району м. Херсона Горелко Д.В. та обвинуваченим ОСОБА_1
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 302 КК України і призначити узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу у сумі 850 гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судові витрати за проведення фізико-хімічної експертизи у сумі 737,88 грн.
Речові докази, які приєднані до матеріалів справи - зберігати при матеріалах справи.
Вирок може бути оскаржений з підстав, передбачених ст. 394 КПК України, до апеляційного суду Херсонської області через Комсомольський районний суд м. Херсона шляхом подачі апеляції протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Копію вироку негайно вручити засудженому, прокурору.

Суддя: Н. В. Стамбула

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон