5 перших керівників притягнуто до відповідальності на Херсонщині

На Херсонщині під час зернозбиральної кампанії виявлено понад 300 порушень з охорони праці.

У червні та липні теруправлінням Держгірпромнагляду перевірено 17 суб'єктів господарювання агропромислового комплексу, під час виконання ними зернозбиральних робіт.

У серпні перевірки Держгірпромнаглядом не проводились, відповідно до вимог статті 31 Закону України «Про внесення змін до Закону України Про Державний бюджет України на 2014 рік».

Під час обстежень державними інспекторами виявлено понад 300 порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. До адміністративної відповідальності притягнуто 11 працівників, з них 5 перших керівників.

Серед основних порушень – відсутність дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (СТОВ «Росія», «Агрофірма ім.. Шевченка», ТОВ «Агроспівдружність», ТОВ «Лімак-агро»); не систематичне проведення перевірок технічного стану транспортних засобів перед їх випуском на лінію, а також передрейсових медичних оглядів водіїв та механізаторів (ФГ «Дана», ТОВ «Агроспівдружність», СТОВ «Росія»). В окремих господарствах не пройшли навчання з питань охорони праці керівники та не проведено стажування новоприйнятим працівникам перед початком самостійної роботи.

У процесі перевірок інспекторами теруправління Держгірпромнагляду проводились наради з колективами підприємств щодо безпечного виконання робіт під час збирання врожаю, доводився аналіз виробничого травматизму у сільськогосподарській галузі, визначалися завдання з недопущення фактів виробничого травматизму під час зернозбиральних робіт.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон