Херсонщина горить

Управління ДСНС України у Херсонській області попереджає, що на Херсонщині найвищий рівень пожежонебезпеки.

Літо 2014 року видалось досить спекотним, принаймні на Херсонщині. Якщо в червні дощі йшли доволі часто, то в липні, вони не дуже спостерігаються. Такі погодні умови зумовлюють збільшення пожеж в екосистемах регіону. Починають вигорати площі сухостою на відкритих ділянках, паркових зонах та у лісах.

Лише за вчорашній день, 18 липня у Херсонській області пожежно-рятувальні підрозділи виїжджали на гасіння сухої трави 9 разів, з яких 3 рази трава горіла на території лісництв.

Саме тому управління ДСНС у Херсонській області нагадує, що треба бути обережними з відкритим вогнем, не кидати на землю, або узбіччя доріг, слідуючи автотранспортом, не загашені недопалки та сірники, особливо під час випасу худоби поблизу лісових масивів. Також на час 5 класу пожежонебезпеки в області (найвищий рівень пожежонебезпеки) заборонено в'їжджати до лісу, особливо з метою розведення багаття під час відпочинку.

P.S. З початку року на Херсонщині вже сталось 263 пожежі в екосистемах на площі 433, 6 га, зокрема в лісах – 58 на площі 211, 8 га.

За матеріалами
УДСНС України у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів