На Херсонщині любитель хмільних веселощів вбив господаря застілля обрізком труби

Херсонщина, пригоди, біда
У Херсоні мешканець Івано-Франківщини знайшов собі роботу на полігоні для утилізації побутових відходів обласного центру.

Але замість підшукати бодай зйомне житло, тинявся по хатах знайомих, та пиячив з ними. У приміському селі Зеленівка він також потрапив у компанію ще з чотирьох таких самих любителів хмільних веселощів. І коли настрої вже були добряче «підігріті» сорокаградусним питвом, розсварився з 50-річним учасником застілля.

Той хоч і не був господарем будинку, але впевнено наказав йому забиратися геть, аби не псувати «бенкет». Однак замість сказати до побачення, заробітчанин вирішив залишити за собою «останнє слово». Й торохнув свого візаві принесеним із собою обрізком металевої труби. Той упав, наче підкошений, і за кілька хвилин уже не дихав.

Нападник утік, і серед ночі безцільно тинявся вулицями Зеленівки, аж доки його затримала пошукова група співробітників відділення Національної поліції у Дніпровському районі Херсона. При затриманому виявили й знаряддя злочину – той самий шматок труби із плямами крові. Опору він не чинив.

Утім, пізніше з’ясувалося, що безпосередньою причиною смерті загиблого селянина був не удар по голові, а сильна алкогольна інтоксикація. Відтак, судитимуть приїжджого з Івано-Франківщини не за умисне убивство, а за завдання тяжких чи середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

Хоча за будь-яких обставин, свою поїздку до місць позбавлення волі схильний до насильства заробітчанин точно «заробив».

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів