За минулий тиждень мешканці Херсонщини викликали швидку 4314 разів

події, швидка допомога, Чамлай
Як повідомила «Гривні» заступник директора облтерцентру екстрену медичної допомоги та медицини катастроф Інеса Чамлай, за минулий тиждень з 2 по 9 серпня мешканці Херсонщини викликали швидку 4314 разів (1512 з них жителі обласного центру).

На курортах Херсонщини за тиждень було зафіксовано 3 випадки утоплення і всі, нажаль, завершилися трагічно. Так, у Скадовську в морі потонув 52-річний відпочиваючий з міста Трускавець, а у Білозерському районі під час купання загинула 55-річна жінка. В Олешках 19-річний хлопець пірнав в озеро та отримав травму шийного відділу хребта та пережив клінічну смерть, але його вдалося реанімувати, проте згодом хлопець все ж помер в лікарні.

Було і чимало травматизму на воді. У Каланчаку 32-річний чоловік пірнав у зрошувальний канал та отримав струс мозку і забійно-рвану рану лоба. Був доставлений в лікарню. 28-річний відпочивальник з Херсона невдало стрибнув із пірсу у Голопристанському районі. Його забрали в лікарню із травматичним пошкодженням гомілки. Не обійшлося без травм на водних атракціонах.

У Залізному Порту в аквапарку 28-річна відпочиваюча з Київської області отримала травматичне пошкодження поперекового відділу хребта та забій нирки. Була госпіталізована. Травмувалися і діти. У селищі Лазурне під час сильних хвиль 14-річна дівчинка з Івано-Франківська отримала травматичне пошкодження колінного суглобу. А у Херсоні в аквапарку 5-річна дитина впала та вдарилась о кромку басейну. Зі струсом мозку та рубленою раною підборіддя дівчинку доставили в лікарню.

Хоча вже і останній місяць літа, сонце все ще добре припікає, тож н обійшлося без сонячних ударів та перегріву. Так, у Генічеському районі дворічна дитина, яка приїхала з батьками на відпочинок Київської області, довгий час знаходилась на сонці. Із тепловим ударом дівчинку госпіталізували. У Великоолександрівському районі 50-річний чоловік довго під палючим сонцем копав картоплю, тож заробив перегрівання організму. Був доставлений у лікарню.

Було за тиждень й декілька опіків, і всі вони отримані на відпочинку. У Голопристанському районі відпочивальник з Херсона отримав термічні опіки обличчя, шиї, грудної клітки, живота, верхніх та нижніх кінцівок, коли під час розпалювання багаття, зайнялась рідина для дров. Був госпіталізований. У Залізному Порту під час розпалювання багаття постраждав 33-річний відпочивальник з Хмельницької області. Чоловіка забрали в лікарню із термічним опіком ноги.

В Олешківському районі 39-річного мешканця Скадовщини в полі під час грози вдарила блискавка. У стані після електротравми постраждалого забрали в лікарню.

У Каланчаку 53-річного чоловіка за гомілку вкусила змія, коли він косив траву на подвір’ї. Після надання медичної допомоги відмовився від госпіталізації. А в Олешківському районі під час гри в футбол на місцевому стадіоні 13-річного хлопчика за ногу вкусив павук сірого кольору. Після надання медичної допомоги батьки відмовились від госпіталізації.

У Каховці під час сварки знайомий нацькував бійцівську собаку на 52-річного чоловіка. Його госпіталізували із укушеними ранами верхньої губи та обох рук.

Ходити через залізничні шляхи буває небезпечно, особливо в навушниках. Так, у Херсоні 59-річний чоловік слухав музику та не чув сигналів машиністу, і його збив потяг біля залізничного переїзду. Зі струсом мозку, рваною раною потилиці та закритим переламом гомілки постраждалого доставили в лікарню.

А у Херсоні загинув 35-річний чоловік, під час ремонту його легковий автомобіль самовільно рушив з місця та придавив водія.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів