На Херсонщині проходить профілактична поліцейська операція

Херсонщина, продаж неповнолітнім, поліція
На території Херсонської області триває профілактична операція «Літо-2021» і поліція продовжує вживати заходи по забезпеченню безпечного відпочинку дітей та недопущення втягнення їх у протиправну діяльність. Зокрема, ювенальні поліцейські протидіють незаконному продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Для недопущення вживання підлітками алкоголю або цигарок, ювенальні поліцейські регулярно проводять профілактичні рейди закладами торгівлі та попереджають працівників про відповідальність за реалізацію вказаних товарів неповнолітнім. У закладах поліцейські залишають яскраві наліпки інформаційного характеру «Відповідальність починається з мене».

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Віталій Сайфутдінов, з початку року поліцейські склали 97 адміністративних протоколів за ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами», 158 адмінматеріалів за ст.180 «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння», 8 – за ст.180-1 «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування» КУпАП.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів