У курортному Скадовську за місяць виявлено 6 порушень прикордонного режиму

У курортному Скадовську за місяць виявлено 6 порушень прикордонного режиму
У жовтні поточного року службовими особами відділу прикордонної служби «Скадовськ» було виявлено 6 порушень правил прикордонного режиму під час виконання службових обов’язків на адміністративній ділянці Скадовського району. За правовою квалікікацією це стаття 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду».

В контрольованому прикордонному районі громадяни перебували без документів, що посвідчують особу, зафіксовано порушення громадянами порядку обліку тримання на пристанях, причалах, пунктах базування маломірних суден їх вихід і плавання в територіальному морі та внутрішніх водах України. До відповідних осіб було вжито відповідні заходи: складено адміністративні матеріали та притягнуто до адміністративної відповідальності згідно статті 202 КУпАП.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів