У лісах Херсонщини зникають люди

зниклі, ліс, гриби
Після перших дощів у рукотворних лісах Херсонщини з-під соснової глиці вигулькнули гриби.

Тож збирати маслюки, зелениці та білі мерщій подалися тисячі місцевих жителів і приїжджих, котрі погано вміють орієнтуватися на природі. Тому вже співробітники ДСНС та поліції змушені розшукувати та повертати до цивілізації самих грибників. Щодня до найбільш "заліснених" Олешківського та Голопристанського районів області надходить від двох до десяти заяв про зникнення людей!

Їх кінець-кінцем знаходять, але часу це забирає багато, та й ризик для життя й здоров'я заблукалих реальний. Адже вони йдуть до лісу, не беручи з собою ані води чи запасів їжі, ані сірників чи запальнички, аби можна було розкласти багаття на ніч. Ще й ризикують стати жертвами нападів вовків чи вовкособачих мутантів, яких тут задосить.

Бувають і трагікомічні випадки: коли в лісі на лівобережжі Дніпра зникла 60-річна пенсіонерка з Дніпропетровщини, до рятувальників примчав її чоловік. Він з нетерпінням очікував звістки про результат пошуків, і не брав телефону, на який дзвонили з незнайомого номера. І лише потім, коли дружину знайшли, з'ясувалося, що то вона вийшла на автотрасу, й телефонувала з мобілки водія транзитного автомобілю, щоб повідомити про своє місцезнаходження – у своєму батарея розрядилася. А чоловік усе не відповідав.

Тож співробітники ДСНС радять грибникам: якщо вже так закортіло податися до лісу, беріть із собою запас води, їжі, одяг по сезону, і не забудьте підзарядити телефон.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів