На Херсонщині триває розслідування отруєння 14 вихованців дітсадка

розслідування, отруєння, діти
Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області проводиться санітарно-епідеміологічне розслідування групового захворювання на харчову токсикоінфекцію відвідувачів Великоолександрівського закладу дошкільної освіти №3.

Так, 1-2 вересня 2020 року до медичного закладу району за медичною допомогою звернулось 14 хворих, троє з яких отримали лікування в стаціонарі. Попередній діагноз - харчова токсикоінфекція.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрали проби харчових продуктів і готових страв, а також змиви для проведення відповідних лабораторних досліджень. У двох змивах з 40 виявили кишкову паличку.

Окрім цього, фахівці районного управління Держпродспоживслужби провели інспектування дошкільного навчального закладу, під час якого виявили певні порушення санітарно-гігієнічних норм.

Наразі дитячий садок не працює, розслідування триває.

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів