У Херсоні судитимуть посадовців, які переписали на себе помешкання ОСББ

осбб, майно, посадовці, реєстратор
Херсонською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора Херсонської міської ради за фактом зловживання своїми повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2, ч. 3, ст. 365-2 КК України) та директора товарної біржі за фактом службового підроблення (ч. 2 ст. 366 КК України).
Установлено, що у лютому 2018 року державний реєстратор, зловживаючи своїми повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди для іншої фізичної особи, зареєструвала за особою право власності на нежитлові приміщення. Їх загальна площа понад 150 кв.м, вони розташовані в одній із новобудов середмістя Херсона.

У свою чергу, директор товарної біржі, зловживаючи своїм службовим становищем, склав та видав технічний паспорт із завідомо неправдивими відомостями та засвідчив його своїм підписом та печаткою біржі. Через такі протиправні дії фігурантів юридичній особі (ОСББ) спричинено збитки на суму понад 1,5 млн грн.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до Херсонського міського суду для розгляду по суті.

Пресслужба прокуратури Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів