На Херсонщинi курортникiв обiкрав охоронець

Залізний Порт, крадіжка, Яновський
На популярному курорті Херсонщини цінності в приїжджих крадуть навіть ті, хто повинен наглядати за безпекою.

Так, у кафе на приморській набережній селища Залізний Порт 18-річна офіціантка, котра влаштувалася сюди на сезонну роботу, зайшла до кімнати, наданій їй для тимчасового проживання. І виявила, що речі розкидані, а її айфон, дві тисячі гривень і чотириста доларів США зникли без сліду.

Вона поскаржилася господарю закладу, а той повідомив про злочин правоохоронців. З поліцейської станції з’ясовувати обставини справи відрядили оперативника. І той одразу перевірив записи з камери відеоспостереження. А з тих записів чітко було видно, як з «житлового сектору» виходить 25-річний охоронець кафе – мешканець Кропивницького.

Охоронця кинулися шукати, але ні в кафе, ні на набережній його не було. Тоді пошуки розповсюдили на весь Залізний Порт. І знайшли молодика на місцевому ринку. Той якраз збирався обміняти крадені долари на гривні, та не встиг – затримали «на гарячому».

Охоронець зізнався, що неодноразово бував у кімнаті офіціантки, і вона особливо нічого від нього не приховувала: все ж таки захисник. А «захисник» скористався довірливістю дівчини, і підгледів, що в неї є пристойна сума, якою й планував заволодіти.

Тож коли в «сторожа» був вільний час, а офіціантка саме знаходилася на робочому місці, той заліз до її помешкання, перевернув там усе догори дригом. А знайдені під час обшуку долари, гривні й айфон привласнив – дуже вже кортіло легких грошей. Та все дівчині повернуть, а злодійкуватий охоронець відповідатиме за крадіжку по закону, розповів начальник поліцейської станції Залізного Порту, капітан Микола Невядомський.
Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів