На Херсонщині на курортницю напав каракурт

курорт, каракурт, укус
Як пише Голос України, 32-річна жінка прибула до Скадовська і після цього вирушила на "українські Мальдіви" – острів Джарилгач. Милуючись тамтешніми краєвидами, вона ходила босоніж піщаними дюнами і не побачила каракурта. Який негайно уп'явся їй у ногу.

Жінка відчула різкий "вогненний" біль (характерна реакція на отруту цього виду комах), і її довелося негайно евакуювати назад до Скадовська на зворотній бік Джарилгацької затоки. Там її відвезли до районної лікарні.

Про каракуртів на Херсонщині знають, але однаково щоліта тут фіксують по кілька атак отруйних павуків на людей. Причому здебільшого люди страждають внаслідок власної необережності, працюючи в полі чи на городі, не вдягають закритого взуття, на узбережжі ризикують заходити углиб дюн, де здавна обжилася "чорна вдова".

Часом каракурти можуть пробиратися до осель, курортних будиночків та господарчих будівель, тож вхідні двері й вікна в них треба захищати протимоскітною сіткою.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон