На Херсонщині черговий випадок масової загибелі риби

загибель, риби, лиман
На узбережжя Дніпровсько-Бузького лиману біля села Олександрівка на Херсонщині викинулося майже чотириста тисяч особин бичка, пише Голос України.

До того ж співробітники Херсонського рибоохоронного патруля, котрі обстежували місцевість, відчули характерний різкий запах сірководню. Зазвичай він виділяється в літню спеку під час гниття водоростей та інших органічних решток на дні водойми. І саме така донна риба, як бичок, першою ним і труїться.

Експерти кажуть: заморів не було б, якби течія Дніпра вимивала отруту до відкритого моря. Та оскільки обсяги її скидання з греблі Каховської ГЕС цьогоріч через посуху мізерні й заледве дотягують до санітарної норми у чотириста кубометрів на секунду, течія в дельті головної української річки дуже слабка і не спроможна усунути передумови для застійних явищ.

Відтак, і екологічні НП - не рідкість. Цього літа тут уже маємо два випадки масової загибелі водних мешканців. Далі буде?
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів