У Херсоні жінку від неминучої загибелі врятували штори

штори, лікарня, жінка
Удома пенсіонерку спіткав раптовий напад хвороби – вона впала на підлогу, й не могла рухатися бодай для того, аби прийняти ліки чи налити собі склянку води.

Так би вона й померла від голоду та спраги, але жінка дотягнулася до штори, і зметикувала, як подати сигнал тривоги, періодично смикаючи її. Неприродне смикання шматка тканини помітили сусіди.

Достукатися до старенької вони не змогли, тому зрозуміли, що це така собі форма «биття на сполох», і зателефонували на 101.

Рятувальники за допомогою драбини проникли до квартири на другому поверсі будинку по вулиці Дорофєєва через вікно, знайшли хвору, і відкрили двері бригаді «швидкої допомоги». Яка й транспортувала пацієнтку до лікарні.

ОСТАННІ НОВИНИ

ЖИТТЯ

© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон