Херсонські прикордонники виявили браконьєра та знешкодили 6 браконьєрських пасток

браконьєри, креветка, пастки
Сьогодні, 14 травня, під час патрулювання узбережжя Чорного моря в рамках проведення спеціальних профілактичних заходів «Нерест 2020» в районі населеного пункту Чорноморка, що на Миколаївщині, прикордонники Херсонського загону виявили факт здійснення незаконного вилову водних живих ресурсів.

Громадянин України за допомогою двох креветочних ятерів здійснив вилов понад 2 тисячі креветок, 36 рибин бичка та 160 рибин атерини. Браконьєра разом із здобиччю та забороненими знаряддями лову прикордонники передали правоохоронцям, адже в його діях вбачаються ознак кримінального правопорушення передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним, добувним промислом».
Ще чотири браконьєрські пастки без водних живих ресурсів сьогодні вночі виявили прикордонники на Херсонщині. Два кревечочних ятері військовослужбовці виявили неподалік від Скадовська, а дві ліскові сітки неподалік від Хорлів. Заборонені знаряддя лову передані співробітникам ДФС.

Прикордонники нагадують, що за грубе порушення правил рибальства громадяни несуть адміністративну відповідальність та можуть бути оштрафовані на суму від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. А у випадку незаконного зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, громадяни несуть кримінальну відповідальність та можуть бути позбавлені волі на строк до трьох років.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван Шевцов

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів