На Херсонщині виявили новий факт замору риби

Херсонщина, риба, замор
Сьогодні, 8 травня працівники Херсонського рибоохоронного патруля зафіксували факт загибелі водних біоресурсів в акваторіях озер Збур’ївський Кут, Краснюкове, Нижньє Солонецьке та в Дніпровсько-Бузькому лимані (район Піротянського жолоба).
У вказаних районах було виявлено снула риба: товстолобик у кількості 13 особин та сазан (короп) у кількості 11 особин, середньою вагою від 4 до 12 кілограм. На даний час спеціалістами Херсонського рибоохоронного патруля проводиться постійний моніторинг стану водних біоресурсів на вказаних акваторіях.

Про факт загибелі проінформовано Херсонську обласну державну адміністрацію, Державну екологічну інспекцію у Херсонській області, Національний природний парк «Нижньодніпровський».

Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян у разі виявлення явищ задухи водних біоресурсів – терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (050) 012-35-73.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів