На Херсонщині шість жінок стали жертвами домашнього насильства

насильство, жінки, поліція
За вихідні дні до поліції Херсонської області звернулися 6 жінок, які стали жертвами психологічного насильства з боку чоловіків або співмешканців. Більшість цих конфліктів владналися після приїзду правоохоронців та проведення ними профілактичної роботи з кривдниками.

45-річна херсонка поскаржилася в поліцію на свого 47-річного колишнього співмешканця, який після розірвання їх стосунків категорично відмовлявся виїжджати з її квартири. На місці події працівники поліції виявили агресивного чоловіка, який висловлювався у відношенні жінки нецензурною лайкою та розкидав меблі у квартирі. Він не хотів залишати помешкання, адже намагався відновити стосунки. Оцінивши всі ризики. правоохоронці винесли кривднику терміновий заборонний припис та склали адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські допомогли ще п’ятьом жінкам, які стали жертвами психологічного насильства зі сторони законних чоловіків. У всіх випадках кривдники були у нетверезому стані та ображали дружин нецензурною лайкою у присутності дітей, намагалися вигнати жінок з дому. У відношенні домашніх тиранів поліцейські склали адміністративні протоколи та винесли їм термінові заборонні приписи, що передбачають заборону спілкування з постраждалими на деякий час. Поліцейські поінформували жінок про їх права та підказали, куди вони можуть звернутися за психологічною чи юридичною допомогою в разі необхідності.

Ще один терміновий заборонний припис, який передбачає заборону спілкування з постраждалою особою, поліцейські винесли 37-річному чоловіку, який чинив психологічне насильство у відношенні 32-річного брата. Кривдник пояснив, що ображав брата з виховною метою, адже той зловживає алкоголем і він хотів відучити його від шкідливої звички.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів