У Генічеську досліджують причину смерті чоловіка, у якого була підозра на коронавірус

У Генічеську досліджують причину смерті чоловіка, у якого була підозра на коронавірус
Вчора, 28 березня у реанімаційному відділенні Генічеської районної лікарні помер 45-річний генічанин, щодо якого були підозри у зараженні коронавірусом.

Ситуацію прокоментував голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов: «…За даними директорів Генічеського ЦПМСД та ЦРЛ хворий вперше звернувся до сімейного лікаря із скаргою на погане самопочуття ще 28 лютого! У э нього була аритмія та інші відхилення у роботі серцево-судинної системи (аритмія, нестабільний артеріальний тиск).

Жодних проявів запалення верхніх дихальних шляхів або легень не було! Температура тіла в нормі! Скаржився, що задихається при активному фізичному навантаженні. Саме через це йому пропонували стаціонарне лікування. Однак він відмовився!

Повторно з такою ж скаргою на самопочуття він звернувся 24 березня! Знову лікар жодних запальних процесів у верхніх дихальних шляхах не встановив, температура тіла була в нормі! Виявлені відхилення з боку серцево-судинної системи!

Основна скарга - задишка при активному фізичному навантаженні! Від госпіталізації відмовився повторно! Вчора хворого до приймального відділення доставила служба екстреної медичної допомоги з кардіопатією та явними симптомами серцевої недостатності! Був госпіталізований до реанімаційного відділення в тяжкому стані.

Враховуючи епідобстановку йому зробили "славнозвісний" експрес-тест на коронавірусну інфекцію. За інструкцією, через 15 хвилин, зафіксували негативний результат. Однак через 50 хвилин на тесті з'явилась позначка, яка свідчить про позитивну реакцію. Такі дані не можуть об'єктивно враховуватись!

Через деякий час, нажаль, хворого врятувати не вдалось... Зрозуміло, що лікарі на фоні подій, які відбуваються в нашому районі, перестраховуються і ставлять декілька діагнозів під питанням! Один з яких - COVID-19.

Коронавірус чи ні? Відповідь отримаємо після лабораторного обстеження легеневої тканини в понеділок ввечері або у вівторок. Тіло буде знаходитися в морзі до отримання лабораторних результатів», - повідомив Андрій ЄВСТРАТОВ і висловив співчуття родині померлого…
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів