Перша на Херсонщине хвора на коронавірус жінка почуває себе задовільно

Перша на Херсонщине хвора на коронавірус жінка почуває себе задовільно
Про це повідомив голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов

 …Інформую, що лабораторно підтверджено перший випадок коронавірусу у хворої, яка на днях поступила до інфекційного відділення районної лікарні. Так, експрес-тести, нажаль, дають похибку. Зараз відповідні служби проводять заходи, передбачені інструкціями. Хвора почуває себе задовільно. Люди, які були в контакті з нею будуть обсервовані. Будь ласка, бережіть себе і дотримуйтесь всіх профілактичних заходів безпеки. 

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв підтвердив інформацію, що в Херсонській області з’явився перший офіційно підтверджений випадок зараження коронавірусом:

- Щойно отримали перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусної інфекції на Херсонщині.
Пацієнтка у задовільному стані, перебуває в лікарні під постійним наглядом медиків, які діють згідно з відпрацьованими алгоритмами МОЗ.  Родина пацієнтки знаходиться на самоізоляції, також під наглядом лікарів. 
Саме зараз, у екстреному режимі проходить засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Всі профільні служби працюють.
На цю хвилину у нас в області один хворий. Як змінюватиметься кількість - залежить від нас з вами та нашої самодисципліни. 
Вкотре наголошую, дотримуйтесь карантину, простих правил гігієни та зберігайте спокій! Ми робимо все необхідне та можливе для запобігання поширення коронавірусу в Херсонській області.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів