Перша на Херсонщине хвора на коронавірус жінка почуває себе задовільно

Перша на Херсонщине хвора на коронавірус жінка почуває себе задовільно
Про це повідомив голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов:

…Інформую, що лабораторно підтверджено перший випадок коронавірусу у хворої, яка на днях поступила до інфекційного відділення районної лікарні. Так, експрес-тести, нажаль, дають похибку. Зараз відповідні служби проводять заходи, передбачені інструкціями. Хвора почуває себе задовільно. Люди, які були в контакті з нею будуть обсервовані. Будь ласка, бережіть себе і дотримуйтесь всіх профілактичних заходів безпеки.

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв підтвердив інформацію, що в Херсонській області з’явився перший офіційно підтверджений випадок зараження коронавірусом:

- Щойно отримали перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусної інфекції на Херсонщині.
Пацієнтка у задовільному стані, перебуває в лікарні під постійним наглядом медиків, які діють згідно з відпрацьованими алгоритмами МОЗ. Родина пацієнтки знаходиться на самоізоляції, також під наглядом лікарів.
Саме зараз, у екстреному режимі проходить засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Всі профільні служби працюють.
На цю хвилину у нас в області один хворий. Як змінюватиметься кількість - залежить від нас з вами та нашої самодисципліни.
Вкотре наголошую, дотримуйтесь карантину, простих правил гігієни та зберігайте спокій! Ми робимо все необхідне та можливе для запобігання поширення коронавірусу в Херсонській області.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів