У Херсоні хулігани жорстоко побили ліцеїстів

побиття, гуртожиток, ліцей, поліція, ушкодження

У Херсоні жертвами колективної розправи стала ціла група учнів професійного суднобудівного ліцею. Вчора, 12 лютого, близько дев’ятої години вечора, компанія майбутніх корабелів віком 17-18 років поверталася з спортивного тренування до гуртожитку на Острівському шосе, де вони мешкають. Та біля зупинки громадського транспорту чотирьох підлітків перехопила ціла ватага молодиків з житлового масиву «Корабел», і почала їх гамселити. Одному з хлопців, щоправда, вдалося вирватися. Він забіг до гуртожитку, і повідомив черговій про напад. Та викликала поліцію, однак на момент її прибуття нападники розбіглися. А от ліцеїстам знадобилася медична допомога: у всіх їх є забої, у трьох – ще й струс мозку.

– На місце події виїжджали два екіпажі роти ТОР (тактико-оперативного реагування), які обслуговують виклики із високим рівнем загрози фізичного насилля. Але учасників бійки на той момент уже не було. Патрульні опитали ліцеїстів, чергову та вихователя, прийняли заяву та пояснення, – розповів прес-офіцер управління патрульної поліції Херсона Андрій Кований.

– Конфлікти між нашими учнями та місцевою молоддю відбувалися й раніше, але про бійки таких масштабів і чути не доводилося. Потрібне втручання правоохоронців, аби ліцеїсти могли безпечно навчатися й відпочивати, – коментує директор Херсонського професійного суднобудівного ліцею Юрій Новосад. – Зараз готую лист до поліції з проханням організувати патрулювання прилеглої території. Дзвонили й дільничному інспектору поліції з проханням приїхати до гуртожитку, але від того почули тільки: «Телефонуйте 102. Як дадуть вказівку, я приїду».

Причина масової бійки між учнями та місцевою «шпаною» достеменно невідомі. Ліцеїсти писати заяви про покарання винних відмовляються, про обставини конфлікту не повідомляють. За плітками, хтось із них залицявся до місцевої красуні. А «острівська» братія вирішила провчити і кавалера, і його друзів, «щоб до наших дівчат не чіплялися». Власне, стандартна причина для молодіжної розбірки. Відверто лякає тільки її «розмах» й жорстокість.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

Новий День

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів